Producent konstrukcji stalowych

Firma Solvent-ka działa w branży przemysłowej od 2000 roku. Cechuje nas bogate doświadczenie, dzięki któremu znamy doskonale potrzeby naszych klientów. Zawsze z każdym klientem omawiamy dokładnie proponowane przez nas rozwiązanie i słuchamy jego potrzeb. Niezbędne jest dla nas zadowolenie naszego kontrahenta, dlatego dobieramy tylko i wyłącznie optymalne konstrukcje stalowe. Producent to my – firma Solvent-ka, która działa dla Państwa!

Produkcja konstrukcji stalowych nie należy do najłatwiejszych, my jednak podchodzimy do tego bardzo profesjonalnie.

Wykonanie konstrukcji stalowych to między innymi:

– małe bądź wielkogabarytowe konstrukcje,

– przenośniki taśmowe,

– instalacje przemysłowe,

ale co najważniejsze – wykonamy dla Państwa maszyny i urządzenia dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb! Doświadczenie naszego personelu gwarantuje Państwu wykonanie konstrukcji stalowych, tak, jak zostało to założone!

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, co przekłada się na kontakt z klientem. Proponujemy innowacyjne usługi, ale oprócz tego zajmujemy się wykonywaniem maszyn ze stali nierdzewnej!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 505-105-429 bądź pod adresem e-mail solvent4@o2.pl, gdzie otrzymacie Państwo więcej informacji, ale również gdzie uzyskacie Państwo odpowiedź na nurtujące pytania. Jesteśmy tu dla was!