Mikrosita bębnowe

Mikrosita bębnowe produkowane przez firmę Solvent-Ka są tworzone w oparciu o sprawdzone technologie i zdobyte doświadczenie. Solvent-Ka nieprzerwanie działa na rynku od 2000 roku. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych wykonywanych na specjalne zamówienie klienta, ale także chętnie zaprojektujemy oraz skonstruujemy maszynę ze stali nierdzewnej.

Mikrosita bębnowe to samoczyszczące się mechanicznie filtry, które są zalecane wszędzie tam, gdzie konieczne jest osiągnięcie wysokiej skuteczności podczas procesu filtrowania. Mikrosita bębnowe to urządzenia wykonane z mocnej, nierdzewnej stalowej konstrukcji, które mają grawitacyjny dopływ i odpływ wody oczyszczonej. Charakteryzują się one również automatyczną pracą i okresową ingerencją obsługi.

Gdzie mogą być używane mikrosita bębnowe?

Mikrosita bębnowe mogą być wykorzystywane między innymi:

  • podczas filtrowania wody używanej w gospodarstwach rybackich,
  • w oczyszczalniach komunalnych,
  • w oczyszczalniach przemysłowych (szczególnie podczas filtracji końcowej),
  • do filtrowania wody już zużytej.

Firma Solvent-Ka dopasuje indywidualnie mikrosita bębnowe do Państwa potrzeb. Zwrócimy szczególną uwagę na wymaganą przez Państwa wydajność, a także wielkość przepływu. Gwarantujemy kompleksową obsługę i fachowe doradztwo! Nasze mikrosita bębnowe wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dlatego jesteśmy przekonani, że posłużą Państwu przez wiele lat.

Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji dotyczących mikrosit bębnowych, dlatego zachęcamy do kontaktu.