Konstrukcje stalowe Śląsk

Czołowy producent konstrukcji stalowych to właśnie firma Solvent-Ka. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie, ponieważ na rynku polskim działamy już od 2000 roku. Nasze doświadczenie przekłada się również na zdobytą przez nas fachową wiedzę, którą chętnie podzielimy się ze swoimi klientami. Z przyjemnością doradzimy Państwu w zakresie doboru odpowiednich usług, ale także podczas wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań dla Państwa!

Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Powierzone przez Państwa zadania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie i profesjonalnie.

Nasza specjalizacja to konstrukcje stalowe. Katowice to miejsce, w którym prężnie działamy. Wykonamy zarówno małe, jak i wielkogabarytowe konstrukcje stalowe. Nasze realizacje są przede wszystkim zgodne z prośbami, ale także z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Wykonanie konstrukcji stalowych obejmuje między innymi:

  • konstrukcje stalowe do 200t,
  • instalacje przemysłowe,
  • przenośniki taśmowe,
  • wyposażenie szatni górniczych.

Oprócz wyżej wymienionych rzeczy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi w zakresie gięcia, cięcia bądź walcowania blach.

Dodatkowo, warto wspomnieć, że zajmujemy się również obróbką skrawaniem, która jest rodzajem obróbki ubytkowej, gdzie zdejmuje się małe części obrabianego materiału (czyli tak zwane wióry).

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ:

  • specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych (Śląsk – to na tym terenie przede wszystkim działamy),
  • proponujemy klientom nowatorskie usługi,
  • zajmujemy się także projektowaniem maszyn.

Warto także podkreślić naszą uniwersalność, bowiem współpracujemy z różnymi firmami, między innymi są to cukiernie, zakłady mięsne czy przedsiębiorstwa górnicze. Jesteśmy firmą, która do każdego zamówienia podchodzi bardzo precyzyjnie, ponieważ przed podjęciem współpracy omawiamy dokładnie każdy element.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Służymy pomocą, a także gwarantujemy satysfakcję wykonanych przez nas konstrukcji stalowych.

Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta!